Заказать звонок

CAPTCHA

Войти в личный кабинет

Зарегистрироваться Забыли пароль?
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
Кол-во Сумма
0 0

О Матеньке

Правознавство практичний курс 9 клас розробки уроків - лост герл все серии

Правознавство практичний курс 9 клас розробки уроків

Конспект уроку з практичного права на тему "Спадкування" · Конспекту уроку з правознавства для 9 класу на тему "Що таке сім'я і шлюб" Тема. Що таке. Стартувало оновлення навчальних програм для 5-9 класів. МОН запрошує всіх долучитися. Электронные версии книг издательства previous; Англійська мова. 4 клас : зошит для контролю. 24 сер. 2011 Правила, курс «Правознавство. Практичний курс». Учні розповідають про Пояснюють, як працювати на уроках курсу. Висловлюють.

30 жов. 2014 Назва: Усі уроки «Правознавство. Практичний курс». 9 клас. Автор: Т. О. Бізбіз, Я. Г. Бондаренко, В. О. Коваль, Л. Г. Чабан, І. А. Карп'юк. Розробка уроку "Громадянство України"з правознавства в 9-му класі 11.12. Розробка уроку «Які права мають споживачі в Україні» з практичного права. Для вчителя. 9 клас. Плани-конспекти уроків. Правознавство. Практичний курс Виконати завдання на стор.9 (1-усно, 2,4-письмово). 2. Що таке правила. 17 жов. 2011 Правознавство. Практичний курс. 9 клас. Плани-конспекти уроків орієнтовне календарно-тематичне планування і розробки уроків.

Урок для 9 класу з використанням мультимедіа. Конспекти уроків правознавства 9 клас Переглядів: 2831 Author: Івацко Оксана Леонідівна Додав. Навчальні програми для дітей з особливими освітніми потребами на сайті МОН України.

Melodiejuly © 2011