Заказать звонок

CAPTCHA

Войти в личный кабинет

Зарегистрироваться Забыли пароль?
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
Кол-во Сумма
0 0

О Матеньке

Книга сумарного обліку бібліотечного фонду підручників - музыкальный заряд бодрости 2016

2 груд. 2013 На підставі акта бібліотекар вносить відповідні записи у Книгу сумарного обліку підручників і навчальних посібників бібліотечного фонду. Електронну Книгу сумарного обліку бібліотечного фонду шкільної бібліотеки і відображається у «Книзі сумарного обліку фонду шкільних підручників». Інтернет-магазин Ранок - 10 000 книг українською та російською мовами. Тут можна купити книгу на будь-який смак. Дитячі книги. Казки, скоромовки.

Інструкція з обліку документації що знаходиться ув бібліотечних фондах… „Книга сумарного обліку бібліотечного фонду підручників і навчальних. Основним документом сумарного обліку фонду є „Книги сумарного обліку бібліотечного фонду” (основного та підручників). Це документ постійного. Комплектування та обліку підручників та навчальних посібників через призму досвіду Форма 3. Книга сумарного обліку бібліотечного фонду шкільних. Б201, Книга сумарного обліку підручників і навчальних посібників бібліотечного фонду.Формат А4, обкладинка льон всередині білий папір. 1, За новим.

Книга Сумарного обліку бібліотечного фонду підручників (форма№3) складається з 3-х частин. Кожна частина книги оформляється на двох сторінках.

Melodiejuly © 2008